Relacja z III Koncertu Kolęd
Dodane przez Admin dnia 01.02.2017

Relacja z III koncertu kolęd

22 stycznia 2017 r. o godzinie 14.00 w Gminnej Hali Sportowej w Starej Kiszewie odbył się III Koncert Kolęd zorganizowany przez Parafię pw. św. Marcina w Starej Kiszewie i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Starej Kiszewie.
Rozszerzona zawartość newsa

Podczas Koncertu rozbrzmiewały nie tylko kolędy, ale także cudowne pastorałki w wykonaniu Karoliny Jezierskiej, Chóru „ESPERO” z Zamku Kiszewskiego, Scholii ISKIERKI ze Starej Kiszewy, Zespołu Muzycznego „Gwiazdki” ze Świetlicy w Starych Polaszkach, Zespołu „Apostolskie Nutki” ze Starej Kiszewy, Uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej w Górze oraz Zespołu Dziecięcego ze Starej Kiszewy. Na zakończenie niedzielnego koncertu wystąpił Konrad Mania w repertuarze świątecznym. Piękne wykonania każdego utworu niosły ogromną radość i spokój. Można było choć na chwilę oderwać się od trosk życia codziennego, zapomnieć o kłopotach i smutkach i podziwiać występy lokalnych talentów i zaproszonych gości.

W koncercie uczestniczyło wielu mieszkańców naszej gminy oraz gości, którzy ciepło przyjęli artystów i nagrodzili ich gromkimi brawami.

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z III Koncertu Kolęd.