Nawigacja
Rada Gminy
GMINAoff
Prawo lokalne off
J.ORGANIZACYJNE off
J. POMOCNICZE off
O. POZARZĄDOWE off
TURYSTYKAoff
SPORToff
INNEoff
III Wojewódzkie Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP

III Wojewódzkie Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP

W dniu 12 czerwca 2010 r. w Ustce, na stadionie klubu sportowego „Jantar” odbyły się III Wojewódzkie Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP wg regulaminu CTIF (Międzynarodowy Komitet Techniczny Prewencji i Zwalczania Pożarów). Celem tej Wojewódzkiej Olimpiady Pożarniczej jest w szczególności mobilizacja dzieci i młodzieży do intensywnego szkolenia pożarniczego, popularyzowanie wśród społeczeństwa zagadnień ochrony przeciwpożarowej jak również ocena stanu wyszkolenia członków młodzieżowych drużyn pożarniczych.

czytaj całość

Pomoc dla gospodarstw rolnych poszkodowanych przez huragan

Pomoc dla gospodarstw rolnych poszkodowanych przez huragan

Informujemy, że w dniu 18 czerwca 2010 r. Wojewoda Pomorski na wniosek Wójta Gminy powołał Komisję, która dokona ustalenia wysokości szkód w gospodarstwach rolnych spowodowanych przez huragan, który wystąpił na terenie gminy w piątek 11 czerwca br. Gospodarstwa, których dotknęły jego skutki będą mogły skorzystać z „Programu pomocy dla rodzin rolniczych, w których gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej powstały szkody spowodowane przez powódź, obsunięcia ziemi i huragan w 2010 roku”.

czytaj całość

nabór drużyn do Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

Ludowy Zespół Sportowy "WIERZYCA" Stara Kiszewa ogłasza nabór drużyn do Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

Zainteresowanych proszę o kontakt z Wiesława Romanską-Tocha pod nr tel: 58 687-60-30 lub 506-341-131

Zgłoszenia drużyn do ligi do dnia 25 czerwca 2010r.

„Dzień Dziecka” w Starej Kiszewie

„Dzień Dziecka” w Starej Kiszewie

Dnia 05.06.10r. na boisku wielofunkcyjnym przy ZKiW w Starej Kiszewie przy pięknej słonecznej pogodzie Rada Sołecka i Urząd Gminy zorganizowały festyn z ok.Dnia Dziecka pt. ”Bo wszystkie dzieci nasze są”.

Było bardzo dużo atrakcji dla małych jak i tych większych dzieci.

czytaj całość

UŻYWKI- NIE ,SPORT – TAK

”UŻYWKI- NIE ,SPORT – TAK”

Dnia 09.06.10r.w bibliotece w Starej Kiszewie odbył się Gminny Konkurs Plastyczny z zakresu uzależnień i sportu pt. ”UŻYWKI- NIE ,SPORT – TAK”. Jak co roku konkurs cieszył się dużym powodzeniem wśród dzieci i młodzieży. Pierwszy etap konkursu odbył się w szkołach, a najlepsze prace wybrane przez plastyków zostały zakwalifikowane do etapu gminnego.

czytaj całość

konkurs kulinarny

konkurs kulinarny

30.05.2010 przy Katedrze w Gdańsku Oliwie KGW Lipy promowało gminę Starą Kiszewę na X regionalnym konkursie "Nasze Kulinarne Dziedzictwo- Smaki Regionów".

czytaj całość

konkurs kulinarny "Kociewski Wiosenny Stół"

Kociewski Wiosenny Stół

Międzygminne Porozumienie Agroturystyka Kociewia z siedzibą w Zblewie ogłosiło konkurs kulinarny "Kociewski Wiosenny Stół" 28.05.2010 o godz. 11:00 w "Karczmie pod Wygodą" w Suminie. KGW Lipy otrzymało podziękowanie i wyróżnienie za "Sakiewki Twarogowe". Agroturystyka "Dwa Kasztany" przygotowała zupę szczawiową. Kwatera Agroturystyczna Alicji Wacholc przygotowała zupę rabarbarową z kluseczkami za którą otrzymała 1-wsze miejsce w konkursie.

 

czytaj całość

Powiatowy Turniej KGW Kościerzyna

Powiatowy Turniej KGW Kościerzyna 27.03.2010

Koło Gospodyń w Lipach zgłosiło swój udział w Powiatowym Turnieju KGW. Do przygotowania była scenka kabaretowa z wiejskiego wesela, moda wojskowa na wesoło, diamenty mojej okolicy.Otrzymaliśmy dyplom za zajęcie 3-go miejsca w powiecie.

czytaj całość

Dzień dziecka w Lipach

dnia 29 maja o godz. 15;00 przy "Zagrodzie pod Lipą"

Dzień dziecka W Lipach odbył się Dzień Dziecka. W imprezie wzięło udział ok 60 dzieci. W programie były konkurencje rodzinne, konkursy słodkie upominki i nagrody dla wszystkich dzieci , ognisko , pieczenie kiełbasek. Pogoda dopisała dzieci bawiły się świetnie. Organizatorami imprezy było Koło Gospodyń Wiejskich, Rada Sołecka i Sołtys wsi Lipy.

czytaj całość

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich.

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich.

Mobilny Punkt InformacyjnySieć Informacyjna Funduszy Europejskich „Pomorskie w Unii”, w skład której wchodzi Lokalny Punkt Informacyjny działający przy Kaszubskim Instytucie Rozwoju w Kościerzynie, w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców województwa pomorskiego w zakresie informacji o możliwościach pozyskania funduszy unijnych uruchamia Mobilne Punkty Informacyjne, czyli udzielanie informacji przez konsultantów w gminach.

czytaj całość

Weź udział w konkursie „K4K”!

Wygraj przejażdżkę z „Kociewiem na 4 kopyta”! Zdobądź bezpłatne zaproszenia na I Rajd Konny „K4K”!

k4k Weź udział w konkursie „K4K”!

Trzema głównymi nagrodami są dwa podwójne, bezpłatne zaproszenia na I Rajd Konny „Kociewia na 4 kopyta”! 23-24 czerwca to dwa dni spędzone na Kociewiu Starogardzkim wspólnie z kociewskimi koniarzami i ich podopiecznymi oraz resztą taboru. Kociewski tabun koni, pełen wóz zaproszonych gości… A pośród tego wszystkiego może Ty z wybraną przez Ciebie osobą towarzyszącą!

czytaj całość

Strona 81 z 93 << < 78 79 80 81 82 83 84 > >>
Informacja
Urząd czynny:

poniedziałek - piątek
7:30 - 15:30

Adres:

ul. Ogrodowa 1
83-430 Stara Kiszewa
woj: pomorskie

Konto bankowe

Bank Spółdzielczy
Starogard Gdański
Oddz. Stara Kiszewa
Nr 59 8340 0001 0300 01 43 2000 0004 urzadgminy@starakiszewa.pl
Mapa Gminy
 
CIT
1% dla OSP
Załatw sprawę
Gosp. odpadami
BIP
eea grants
MojePodręczniki
Brak pluginu Flash
Strategia 2020
W galerii
Realizowane projektyLGR MORENKA
Chata Kociewia
Partnerstwo Gmin
Wrota Pomorza
Wydarzenia
PnWtŚrCzPiSoNi
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28