Nawigacja
Rada Gminy
GMINAoff
Prawo lokalne off
J.ORGANIZACYJNE off
J. POMOCNICZE off
O. POZARZĄDOWE off
TURYSTYKAoff
SPORToff
INNEoff
„ZŁOTE KISZEWIANKI”

„ZŁOTE KISZEWIANKI”

 Dnia 02.04.16r. na hali sportowej w Lipuszu odbyło się uroczyste zakończenie Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet, Sezonu 2015/2016.O piękną oprawę techniczną i muzyczną Finału zadbał GOKSiR wraz z Dyrektorem Panią Kamilą Żywicką. W tym sezonie po raz piąty drużyny walczyły o Puchar Wójta Gminy Lipusz.

czytaj całość

Ferie zimowe Zespołu „Iskierki”

Ferie zimowe Zespołu „Iskierki”

Podczas tegorocznych ferii dzieci i młodzież z Zespołu „Iskierki” miały możliwość skorzystania z ciekawych atrakcji, zorganizowanych przez Kiszewskie Stowarzyszenie Muzyki, Rekreacji i Sportu, które powstało w styczniu bieżącego roku z inicjatywy obecnego prezesa i prowadzącego Zespół – Karola Wiśniewskiego. Celem Stowarzyszenia jest rozwój wokalno-artystyczny lokalnej młodzieży oraz dzieci.

czytaj całość

Z życia stowarzyszenia Miłośników Ziemi Polaszkowskiej

Z życia stowarzyszenia Miłośników Ziemi Polaszkowskiej

Nasze stowarzyszenie działa już 7 lat. W czasie istnienia bardzo aktywnie pracowało. Corocznie prowadzona jest liga piłki nożnej, w tym szkolenie młodzieży oraz rozgrywki meczowe. Poza tym stowarzyszenie zrealizowało już przeszło 20 projektów dla dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych. Co roku przynajmniej dwukrotnie wyjeżdżano na wycieczki krajoznawcze i studyjne.

 

czytaj całość

Koło Kobiet – Nowe Polaszki

Koło Kobiet – Nowe Polaszki

Koło kobiet w Nowych Polaszkach powstało rok temu. Panie spotykają się raz na jakiś czas. Mają bardzo dużo pomysłów, które z chęcią realizują. Ostatnio spotkały się 8 marca i uroczyście świętowały Dzień Kobiet. Na ten dzień zostały przygotowane smakołyki i różne występy. Na scenie pojawiły się dzieci z układem tanecznym i panie wraz ze swoim kabaretem, który doprowadził wszystkich do śmiechu. Nasze Panie planują już następne spotkanie i pomysły.

czytaj całość

Świetlica Nowe Polaszki - Ferie Zimowe

Świetlica Nowe Polaszki - Ferie Zimowe

W świetlicy przez cały rok organizowane są dla dzieci różne zajęcia. Dodatkowo w czasie ferii są one rozszerzane i atrakcyjniejsze. Tak było i w tym roku. Odbywały się zajęcia plastyczne, kulinarne, taneczne, wycieczka rowerowa, zakończona ogniskiem z kiełbaskami i bal karnawałowy z konkursami.

czytaj całość

Konkurs pt."Mazurek Wielkanocny"

,Konkurs pt."Mazurek Wielkanocny"

W dniu 24 marca 2016 r. na świetlicy środowiskowej w Starej Kiszewie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu pt."Mazurek Wielkanocny" pod patronatem Wójta Gminy Stara Kiszewa.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem - dostarczono 27 mazurków. Jury oceniało nie tylko wygląd ciast, ale i walory smakowe.

czytaj całość

AKTUALNOŚCI Z BUDOWY HALI SPORTOWEJ

AKTUALNOŚCI Z BUDOWY HALI SPORTOWEJ

 W dniu 21 marca, na zakończenie prac przy konstrukcji drewnianej, zgodnie z tradycją budowlaną, na szczycie zawisła tzw. "wiecha". Na symboliczną uroczystość z tej okazji przybyli przedstawiciele Wykonawcy Inwestycji wraz z pracownikami, przedstawiciele Urzędu, Rady oraz Władze Gminy, a także Pani Projektant – Ewa Brach. Wójt Marian Pick podziękował wszystkim uczestnikom przeprowadzonych prac za włożony w nie wysiłek i                                             za zakończenie kolejnego etapu budowy.

 

czytaj całość

Życzenia Wielkanocne

Życzenia wielkanocne

 

OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY STARA KISZEWA z dnia 17 marca 2016 r.

OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY STARA KISZEWA z dnia 24.02.2016 r.

 W sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego o ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego- Rozbudowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami oraz rozbudpwa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami i przepompowaniami ścieków w miejscowościach Konarzyny, Cięgardło i Olpuch.

czytaj w BIP

Konkurs Wielkanocny

Konkurs Wielkanocny

Wójt Gminy Stara Kiszewa ogłasza konkurs Wielkanocny pt. "Mazurek Wielkanocny".

czytaj całość

Dzień Seniora w Bartoszymlesie

Dzień Seniora w Bartoszymlesie

 W dniu 30 stycznia w Świetlicy Wiejskiej w Bartoszymlesie odbył się DZIEŃ SENIORA. Na spotkaniu dzieci zaprezentowały liczne występy a Sołectwo przygotowało poczęstunek. Dziadkowie licznie przybyli i bawili się do późnych godzin. Każdy Senior otrzymał również upominek od Rady Sołeckiej oraz śliczną laurkę wykonaną przez dzieci.

czytaj całość

Strona 14 z 88 << < 11 12 13 14 15 16 17 > >>
Informacja
Urząd czynny:

poniedziałek - piątek
7:30 - 15:30

Adres:

ul. Ogrodowa 1
83-430 Stara Kiszewa
woj: pomorskie

Konto bankowe

Bank Spółdzielczy
Starogard Gdański
Oddz. Stara Kiszewa
Nr 59 8340 0001 0300 01 43 2000 0004 urzadgminy@starakiszewa.pl
Mapa Gminy
 
CIT
1% dla OSP
Załatw sprawę
Gosp. odpadami
BIP
eea grants
MojePodręczniki
Brak pluginu Flash
Strategia 2020
W galerii
Realizowane projekty


LGR MORENKA
Chata Kociewia
Partnerstwo Gmin
Wrota Pomorza
Wydarzenia
PnWtŚrCzPiSoNi
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30