Nawigacja
Rada Gminy
GMINAoff
Prawo lokalne off
J.ORGANIZACYJNE off
J. POMOCNICZE off
O. POZARZĄDOWE off
TURYSTYKAoff
SPORToff
INNEoff
Kiszewianki Stara Kiszewa

Liga Piłki Siatkowej Kobiet

Kiszewianki Stara Kiszewa Rozpoczęły się rozgrywki Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet. Do rozgrywek zgłosiło się 12 drużyn,11 drużyn z powiatu kościerskiego i 1 drużyna z powiatu kartuskiego.

czytaj całość

KALISZ 09’

Klasyfikacja medalowa powiatowych Igrzysk w tenisie stołowym KALISZ 09’

czytaj całość

Wyniki powiatowych Igrzysk w tenisie stołowym Kalisz 09’

czytaj całość

Gminne Zaduszki Strażackie

Gminne Zaduszki Strażackie

Gminne zaduszki 2009W dniu 15 listopada 2009r. w Starej Kiszewie odbyły się już po raz trzeci gminne Zaduszki Strażackie. Uroczystość ta miała bardzo doniosły przebieg. Od godz. 10.45 przy Domu Strażaka Stara Kiszewa nastąpiła zbiórka wszystkich jednostek OSP z gminy Stara Kiszewa. Przybyło około 100 strażaków. O godz. 10.55 nastąpił uroczysty przemarsz strażaków do Kościoła Parafialnego Św. Marcina w Starej Kiszewie wraz z orkiestrą i pocztem sztandarowym.

czytaj całość

Rozwój piłki nożnej na terenie Gminy Stara Kiszewa

Piłka 1 W ramach programu: Rozwój piłki nożnej na terenie Gminy Stara Kiszewa jako próba wszechstronnego uaktywnienia sportowego dzieci i młodzieży zapraszamy wszystkich chłopców na zajęcia piłki nożnej:

czytaj całość

Grupa rybacka "Mórenka" zaprasza na spotkanie

Spotkanie dotyczące tworzenia lokalnej strategii rozwoju obszarów rybackich

Zarząd Stowarzyszenia Wdzydzko - Charzykowska Lokalna Grupa Rybacka "Mórenka" ma zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie dotyczące tworzenia lokalnej strategii rozwoju obszarów rybackich w ramach osi priorytetowej 4 Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007 - 2013". Spotkanie odbędzie się 27 listopada 2009 roku o godz. 10:00 w siedziebie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego przy ul. Świętojańskiej 5e w Kościerzynie.

serdecznie zapraszamy

Świetlica Pokoleń

Projekt "Świetlica Pokoleń"

Działaj LokalnieStowarzyszenie Miłośników Ziemi Polaszkowskiej w Nowych Polaszkach zrealizowało projekt pod tytułem:” Świetlica Pokoleń”. Był to program dofinansowany przez Polsko Amerykańską Fundację Wolności i Akademię Filantropii oraz LGD „Chata Kociewia”.

Projekt trwał od 1 maja do 31 października 2009r.Głównym celem projektu było wyrównanie szans rozwoju wsi i jej mieszkańców oraz poszerzenie oferty kulturalnej świetlicy. Partnerami projektu, którzy wsparli nas finansowo był: Urząd Gminy i Rada Sołecka wsi. Współpracowali z nami: Ośrodek Zdrowia w Starej Kiszewie ,Szkoła Podstawowa i firmy z terenu gminy.

czytaj całość

Niezwykły LOT nad i na XX MTP Tour Salon Poznań

Niezwykły LOT nad i na XX MTP Tour Salon Poznań

Lot KociewieW dniach 21-24 października odbyła się okrągła jubileuszowa edycja najsłynniejszych targów turystycznych w Polsce. Po raz drugi z rzędu na najważniejszej tego rodzaju imprezie promocyjnej w naszym kraju zaprezentowało się Kociewie. I po raz drugi z rzędu promocja ta miała niezwykły, niezapomniany dla wielu odwiedzających charakter.

czytaj całość

Pomoc PZU SA dla OSP Konarzyny

motopompaDzięki pomocy Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń Spółka Akcyjna w Gdańsku jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Konarzynach została wyposażona w motopompę pływającą M6/2 "Niagara". Koszt zakupu motopompy pływającej wyniosły 4.600 zł. i w pełnej wysokości zostały pokryte ze środków funduszu prewencyjnego PZU SA.

czytaj całość

ZAWÓD „SZEF”

KOMPLEKSOWE WSPARCIE DLA OSÓB CHCĄCYCH ODEJŚĆ Z ROLNICTWA

Pomorska Izba Rolnicza oraz Bałtycka Agencja Rozwoju Regionalnego organizują nabór osób do projektu: ZAWÓD „SZEF”- KOMPLEKSOWE WSPARCIE DLA OSÓB CHCĄCYCH ODEJŚĆ Z ROLNICTWA

czytaj całość

Jesienne wędrowanie po mieście

Buczyna 2009. Jesienne wędrowanie po mieściE.

Czy znamy zakamarki swego miasta? Czy orientujemy się w uliczkach starówki? Czy potrafimy bezbłędnie przejść po mieście od adresu do adresu z planem w ręku? To wszystko będzie można sprawdzić podczas specjalnej, miejskiej edycji imprezy na orientację BUCZYNA 2009 na ulicach Starogardu Gdańskiego.

czytaj całość

Ogłoszenie

Lokalna Grupa Działania Chata Kociewia ogłasza nabór

Lokalna Grupa Działania Chata Kociewia dnia 30 września ogłasza nabór na stanowisko: Pracownik ds. promocji w połączeniu z pracownikiem biurowym.

Liczba lub wymiar etatu: 1 etat z czego funkcja pracownika ds. promocji stanowi 0,5 etatu, zaś funkcja pracownika biurowego pozostałe 0,5 etatu.

czytaj całość

Strona 92 z 99 << < 89 90 91 92 93 94 95 > >>
Informacja
Urząd czynny:

poniedziałek - piątek
7:30 - 15:30

Adres:

ul. Ogrodowa 1
83-430 Stara Kiszewa
woj: pomorskie

Konto bankowe

Bank Spółdzielczy
Starogard Gdański
Oddz. Stara Kiszewa
Nr 59 8340 0001 0300 01 43 2000 0004 urzadgminy@starakiszewa.pl
Mapa Gminy
 
CIT
1% dla OSP
Załatw sprawę
Gosp. odpadami
BIP
eea grants
MojePodręczniki
Brak pluginu Flash
Strategia 2020
W galerii
Realizowane projektyLGR MORENKA
Chata Kociewia
Partnerstwo Gmin
Wrota Pomorza
Wydarzenia
PnWtŚrCzPiSoNi
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30