Nawigacja
Rada Gminy
GMINAoff
Prawo lokalne off
J.ORGANIZACYJNE off
J. POMOCNICZE off
O. POZARZĄDOWE off
TURYSTYKAoff
SPORToff
INNEoff
Witamy serdecznie na oficjalne stronie gminy Stara Kiszewa

Gmina Stara Kiszewa leży na pograniczu Kaszub i Kociewia. Południowa część gminy znajduje się w strefie chronionego krajobrazu Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, Borów Tucholskich i rzeki Wierzycy. Północna część gminy to strefa pięciu połączonych kanałami Jezior Polaszkowskich. Krajobraz gminy Stara Kiszewa należy do najbardziej malowniczych na Pomorzu. Podstawowym ich elementem są lasy, które zapewniają czyste, świeże i zdrowe powietrze. Znaczne i zwarte kompleksy leśne oraz jeziora i rzeki tworzą warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej oraz sportów wodnych. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą uciec od codzienności, miejskiego chaosu i wypocząć na łonie natury wśród malowniczych łąk, przepiekanych lasów obfitujących w dobra runa leśnego i czystych jezior.

Konkurs na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół w Starych Polaszkach

Wójt Gminy Stara Kiszewa ogłasza konkurs na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół w Starych Polaszkach.
Stare Polaszki 33, 83-433 Stare Polaszki

czytaj całość

Turniej Piłki Siatkowej

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

W dniu 31.07.2016 roku o godzinie 15:00 na boisku sportowym w Konarzynach odbędzie się turniej piłki siatkowej plażowej mikstów.

czytaj całość

Festyn integracyjny

FESTYN INTEGRACYJNY

Festyn integracyjny z okazji 1 rocznicy działalności 21.07.2016.

czytaj całość

Turniej tenisa ziemnego

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

Turniej piłki siatkowej 17.07.2016 r. o godzinie 15:00 na boisku sportowym przy ZKiW w Starej Kiszewie.

czytaj całość

Wizyta delegacji członków stowarzyszeń gminy Dragacz

Wizyta delegacji członków stowarzyszeń gminy Dragacz

W dniu 18 czerwca 2016 roku Sołectwo Nowe Polaszki oraz Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Polaszkowskiej gościło delegację członków Stowarzyszeń gminy Dragacz (powiat świecki, woj kujawsko-pomorskie). Ta jednodniowa rewizyta była odpowiedzią na ubiegłoroczne spotkanie w gminie Dragacz. Gości powitani zostali przez władzę naszej gminy - Wójta Mariana Picka, Sekretarza - Andrzeja Hinca i panią sołtys Nowych Polaszek - Irenę Treder. Kolejnym punktem wizyty był spacer po wsi Nowe Polaszki, Goście zobaczyli park jaśminowy gdzie wspólnie z gospodarzami zasadzili 3 ozdobne drzewka. Rośliny były prezentem od gości z zaprzyjaźnionej gminy.

 

czytaj całość

III Festiwal Kiszewskie Smaki


Powiększ plakat

XVII sesja Rady Gminy,

ZAPROSZENIE NA XVII/2016 SESJĘ RADY GMINY STARA KISZEWA

Zapraszam na XVII sesję Rady Gminy, która odbędzie się dnia 22 czerwca 2016 r. (środa) o godz. 11:00 w Sali Narad Urzędu Gminy w Starej Kiszewie.

 

 


czytaj całość

KONKURS „KISZEWSKI MAM TALENT”

KONKURS „KISZEWSKI MAM TALENT”

 W dniu 28 maja 2016r. Kiszewskie Stowarzyszenie Muzyki, Rekreacji i Sportu zorganizowało konkurs „Kiszewski Mam Talent”. Była to pierwsza edycja tego konkursu, który odbył się w Zespole Kształcenia i Wychowania w Starej Kiszewie. W konkursie wzięło udział 20 dzieci z miejscowej szkoły i przedszkola, które zaprezentowały się artystycznie. W przyszłym roku do udziału mamy zamiar zaprosić dzieci i młodzież ze szkoły w Starych Polaszkach.

 

czytaj całość

Piknik Rodzinny Bukowiec

Piknik Rodzinny Bukowiec

 W niedzielę 29 maja w Starym Bukowcu odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Swoją obecnością zaszczyciło nas wielu milusińskich wraz z rodzinami, a także przedstawiciele Rady Gminy Stara Kiszewa: Przewodnicząca – Pani Maria Moritz oraz Radny Janusz Błaszczyk. Pogoda również obdarzyła nas tego dnia pięknym uśmiechem w postaci nieustannie świecącego gorącego słońca.

 

czytaj całość

Konkurs

Konkurs

 W konkursie mogą brać udział gospodarstwa agroturystyczne w czynnych gospodarstwach rolnych oraz obiekty turystyki wiejskiej z województwa pomorskiego. Wypełniony formularz zgłoszeniowy (załącznik nr 1) właściciele muszą odesłać do 20 lipca na adres Pomorskiego Ośrodek Doradztwa Rolniczego z dopiskiem „Konkurs agroturystyczny 2016” lub faxem: 58 309 09 45 lub mailem: b.ditrich@podr.pl .

 

czytaj całość

Wiejska Szkoła Liderów

Wiejska Szkoła Liderów

 Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Wsi Wysin rozpoczyna projekt pn. „Wiejska Szkoła Liderów”, który otrzymał dofinasowanie z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Projekt obejmuje swym zasięgiem trzy gminy: Nowa Karczma, Stara Kiszewa i Liniewo. Cel projektu to: budowanie społeczeństwa obywatelskiego, rozwój aktywności i postaw obywatelskich, wzmacnianie organizacji pozarządowych poprzez realizację programu edukacyjnego adresowanego do 20 liderów.

czytaj całość

Strona 1 z 78 1 2 3 4 > >>
Informacja
Urząd czynny:

poniedziałek - piątek
7:30 - 15:30

Adres:

ul. Ogrodowa 1
83-430 Stara Kiszewa
woj: pomorskie

Konto bankowe

Bank Spółdzielczy
Starogard Gdański
Oddz. Stara Kiszewa
Nr 59 8340 0001 0300 01 43 2000 0004 urzadgminy@starakiszewa.pl
Mapa Gminy
 
CIT
1% dla OSP
Załatw sprawę
Gosp. odpadami
BIP
eea grants
MojePodręczniki
Brak pluginu Flash
Strategia 2020
W galerii
Realizowane projekty

LGR MORENKA
Chata Kociewia
Partnerstwo Gmin
Wrota Pomorza
Wydarzenia
PnWtŚrCzPiSoNi
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31